IDĖJA + ŽINIOS = SĖKMĖ
AKCELERAVIMO PROGRAMOS BAIGIAMASIS RENGINYS

„Spiečius“ dūzgė dar vienerius metus, ir mūsų Akceleravimo programa baigėsi. Tačiau turime kuo pasidžiaugti, apie ką padiskutuoti ir dar daug ką – atrasti kartu!


Metai jau artėja prie kalėdinio šurmulio, ir kviečiame juos apibendrinti Visagino Spiečiuje vykusios akceleravimo programos baigiamajame renginyje, Visagino Inovacijų klasterio patalpose!

 • Lapkričio 24 d.

 • 13:00

 • Vilties g. 5, Visaginas

Šią dieną su mumis bus:
 • Ramunė Kasparavičienė
  Verslo santykių mezgimo ekspertė
  Nepailstanti motyvatorė, elegantiško verslo šalininkė jau daugiau nei 18 metų dirbanti aktyvių pardavimų srityje. Ramunę žavi galimybės prisidėti prie skirtingų kompanijų pardavimų komandų ir tapti jų sėkmingų istorijų dalimi. Tinklaveikos žinios ir aktyvi praktika leidžia pasiekti norimus rezultatus auginant savo asmeninį socialinį kapitalą.
 • Asta Dagilė
  Verslininkė, finansų strategė, mokesčių ekspertė ir lektorė
  Jos aistra yra skaičiai ir smulkusis verslas. Asta žavisi vieno žmogaus ar labai mažos komandos gebėjimais pasiekti neįtikėtinų rezultatų ir padeda jiems žengti į kitą verslumo lygį, kur vadovai vadovauja verslui, o ne būna jo vergai. Asta daugiau kaip 20 metų dirba smulkaus verslo buhaltere ir suteikė daugiau kaip 300 individualių konsultacijų verslo finansų ir mokesčių temomis.
 • Alina Kriukienė
  8 verslų savininkė ir bendrasavininkė
  Padėjo virš 250 pradedančiųjų verslininkų ne tik LT, bet ir už jos ribų, verslo procesų konsultantė, start4networking klubo Perlas kokybės vadovė, PRO BRO tunelinės plovyklos franšizės turėtoja (šeimos verslas), automobilių verslo bendrasavininkė, komercinių patalpų ir jų nuomos bendraturtė. Alinos auksinė taisyklė - svajok drąsiai, nes svajonės tampa tikslais! O laikantis veiksmų plano, tie tikslai bus pasiekti, tai tik laiko klausimas!
 • Diana Michailova
  Komunikacijos ir personalo direktorė, finansų konsultantė.
  Mano gyvenimas pasikeitė po to, kai aš atradau savo aistrą ir gabumą tinklaveikauti. Tinklaveikimas ne tik išplėtė mano pažinčių ratą, bet ir pakeitė mano gyvenimo kryptį bei praturtino jį naujais iššūkiais ir galimybėmis. Dabar, vadovaudama verslo moterų klubui "Start4Networking" bendruomenėje, asmeniškai jaučiu, kaip galiu prisidėti prie kitų moterų verslo pasaulyje sėkmės. Mano tikslas yra kurti saugią, įkvepiančią ir reikšmingą aplinką, kurioje mūsų narės gali dalintis savo idėjomis, patirtimi ir kartu augti profesionaliai bei asmeniškai. Be to, teikiu finansų konsultacijas, kurios yra svarbios kiekvienam norinčiam pasiekti finansinę sėkmę. Mano tikslas yra padėti žmonėms suprasti savo finansus ir pasiekti finansinę nepriklausomybę, o tai leidžia jiems siekti savo svajonių ir tikslų be finansinių rūpesčių.
 • Start4networking
  Tai tvarios tinklaveikos klubas moterims, kuriame profesionalios, laisvai samdomos darbuotojos ir verslios moterys gali augti, tobulėti bei dalintis naudingais kontaktais, ryšiais ir informacija. start4networking klubas – tai asmeniniai ir klubo narių susitikimai, atradimų žygiai, kelionės, laisvalaikis kartu, kurie praturtina kuriamus santykius ir kuria tikrąją emocinę moterišką bendrystę. Klubo narės – profesionalios verslininkės, besidalinančios verslo kontaktais, rekomendacijomis ir naudinga patirtimi kuria tiltus į bendrystę be konkurencijos prieskonio.
 • SPEED NETWORKING
  Kontaktų kolekcijos papildymo metodas SPEED NETWORKING. Šis tinklaveikos metodas - tai unikalus bendravimo būdas, kuomet visi dalyviai suskirstomi į keletą mažesnių grupių. Kaip tai veikia?:
  -Pokalbis vyksta su žmogumi ribotą laiką: nuo 2 iki 5 minučių.
  -Dalyviai, dažnai būna, skirtingų profesijų atstovai.
  -Šio tipo renginiai gali vykti įvairiose vietose, tokiose kaip verslo konferencijos, profesinės asociacijos susitikimai arba verslo renginiai.
  -Nuolatos keičiasi poros, kurios susipažįsta.
  -Tai yra intensyvus ir greitas networking’as.
  Per vieną valandą jūs galite atrasti nuo 12 iki net 20 kontaktų!
Renginio programa:
Penktadienis, Lapkričio 24 d.
12:30 - 13:00
Registracija
13:00 - 13:15
Sveikinimo žodis
13:15 - 13:45
Akceleravimo programos lektorių įžvalgos ir atradimai
su Ramunė Kasparavičienė ir Asta Dagilė
13:45 - 14:30
Akceleravimo programos dalyvių prisistatymas ir ekspertų komentarai
14:30 - 15:00
Kavos pertrauka
15:00 - 15:30
"Verslo planas – tik pradžia. Ko reikia, kad jis taptų ilgalaike sėkme?"
su Alina Kriukienė
15:30 - 16:00
Atrandu „Spiečių“
„Spiečiaus“ draugų ir būsimųjų narių įspūdžiai
16:00 - 17:00
Tinklaveikos dirbtuvės „Speednetworking“ formatu
Moderuoja start4networking tinklaveikos klubas (Diana Michailova)
Prisidėk prie sėkmės istorijų
Partneriai ir organizatoriai:
Daugiau informacijos:
visaginas@spieciai.lt